Paralyzér Scorpy Max s pojistkou a pepř. sprejem

Neohodnoceno
 

Paralyzer s pepřovým sprejem, napětí 500 000 V. Přidáním obranného spreje se rozšířilo použití elektrického paralyzeru při obraně až na vzdálenost 2m.

Počet přepadení, loupeží i jiných násilných trestných činů neustále vzrůstá. Mnoho lidí má proto oprávněnou obavu o svou bezpečnost.
Dovolte nám, abychom Vám nabídli jedinečné řešení:Kombinovaný sprejový a elektrický paralyzer SCORPY MAX. Přidáním obranného spreje se rozšířilo použití elektrického paralyzeru při obraně až na vzdálenost 2 m.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 520 Kč
Ušetříte 230 Kč (–15 %)
1 290 Kč
   
Kód produktu 2236
Kategorie Paralyzéry
 

Paralyzer i obranný sprej je sdružený v jednom přístroji a lze je oba snadno ovládat jednou rukou. Tím odpadá složitá manipulace při použití samostatného elektrického paralyzeru a samostatného spreje.
Díky ergonomickému tvaru přístroje lze sprejem podstatně lépe zamířit na obličej útočníka a zároveň odpadá riziko vlastního zasažení při spouštění klasického válcovitého spreje. Napadený je schopen bleskově použít právě ten druh obrany, který odpovídá způsobu napadení a oba druhy obrany pružně kombinovat. Tím se podstatně zvětšuje šance napadeného, aby se ubránil.

Při použití SCORPY MAX získává napadený zároveň další výhodu v momentu překvapení. Uvidí-li útočník u napadeného elektrický paralyzer, nečeká v žádném případě možnost zasažení sprejem na vzdálenost 2m.
K přístroji je možno dokoupit kvalitní kožené pouzdro.

Hlavní vlastnosti SCORPY MAX:
- okamžitá sebeobrana, 100 % spolehlivost
- 500 000 Volt - účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého), nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník drží.
- obranný sprej - dosah 2 m, útočník je zneškodněn na 30 minut.
- nezanechává žádné psychické ani fyzické následky.
- malý
- nenápadný
- vždy po ruce
- zajišťovací bezpečnostní vypínač
- zlacené kontakty
- klips na opasek
- záruka 24 měsíců, servis

Prodej od 18 let!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: