Termovize Pulsar Trail XP38

Neohodnoceno
 

Pulsar Trail XP38 je nový termovizní zaměřovač, ve kterém se snoubí moderní výbava a nejšpičkovější technologie na zpracování nejkvalitnějšího obrazu zachyceného tepelného záření.

Dostupnost Na objednávku
Běžná cena 120 000 Kč
Ušetříte 8 010 Kč (–7 %)
111 990 Kč
   
Kód produktu 2170
Kategorie Termovize
 

Mezi klíčové vlastnosti Trail XP patří schopnost prokreslit obraz do nejmenších drobností. Toho je dosaženo pomocí nechlazeného mikrobalometru, který má rozlišení skvělých 640x480px při velikosti jednotlivých pixelů 17µm.

Zaměřovač disponuje řadou možností přizpůsobení k aktuálním pozorovacím podmínkám. Nastavit lze zorné pole a konkrétní zvětšení. Zde jsou dostupné dva způsoby změny zvětšení, a to: plynulá změna až do 8-mi násobného zvětšení, nebo kroková změna s 2-násobným zvětšením.

Přístroj zvládá vysokou snímkovou frekvenci 50Hz, která zaručuje detailní obraz i při sledování rychle pohybujících se předmětů.

Snížení nežádoucího teplotního šumu je docíleno pomocí chladiče, který odvádí teplo ze snímače a elektronických obvodů.

Samozřejmostí tohoto modelu je vysoká odolnost vůči zpětnému rázu při výstřelu. Je navržen a testován až do ráže .375 cal. u kulovnic. Dále také do zbraní brokových.

Paměť přístroje obsahuje deset druhů záměrných osnov, u kterých jde nastavit jas a barvu (bílá, nebo černá).

Funkce "Obraz v obraze" umožňuje zobrazení dalšího okna s dvojnásobným zoomem cíle a záměrného kříže. Při tom však střelec nepřichází o celé zorné pole přístroje - to je zachováno, jelikož okno s zvětšeným obrazem je umístěno na středu v horní části obrazovky a zabírá jen jednu desetinu z celkového obrazu.

Trail XP38 umožňuje nahrávání videa a pořízení snímků, které jsou ukládány do vnitřní paměti, která má velikost 8GB. Rozhraní pro připojení k počítači: USB kabel a Wi-Fi.

Přístroj je možné pomocí bezdrátového spojeni spárovat s chytrým telefonem nebo tabletem pomocí bezplatné aplikace Stream Vision (Android/iOS) a vysílat záběry z lovu v reálném čase.

Integrovaný akcelerometr / gyroskop dokáže zobrazit uživateli úhel převýšení cíle a upozorňuje na boční náklon větší něž pět stupňů.

Tomuto špičkovými technologiemi prošpikovenému zařízení dodává napájení akumulátor B-Pack s kapacitou 5,5Ah. Díky němuž může přístroj pracovat na plný výkon až 8 hodin. Volitelné příslušenství: velkokapacitní akumulátor IPS10 (dvojnásobná doba provozu), nebo adaptér pro AA/CR123 baterie.

Pro komfort střelby je zde i grafický dálkoměr, který se vyznačuje rychlostí změření vzdálenosti cíle. Jednoduše jde podle něho i odhadnout výšku cíle.

Náročné povětrnostní vlivy a prostředí není pro Trail XP38 žádnou překážkou. Díky voděodolnosti IPX7 funguje v silném dešti, sněhu, vlhkosti.  Teplotní rozsah -25 °C až + 50 °С také zaručuje maximální možnosti využití.

Dálkový ovladač - bezdrátové multifunkční ovládání veškerých funkcí.

Funkce Display-off - automaticky vypíná display pro úsporu energie a lepší maskování - obvody jsou však stále aktivní a připraveny k okamžitému zobrazení.

Přívětivé uživatelské rozhraní - ovládání jednou rukou, přehledné intuitivní menu, stavový řádek pro zobrazení důležitých informací.

Aktualizace software - pomocí aplikace Stream Vision (Android/iOS)

Parametr Popis
Rozlišení (OLED display) 640x480
Mikrobalometr 640x480
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Zvětšení 1,2 - 9,6x
Digitální zvětšení 2x, 4x, 8x
Provozní doba (h) až 16 (s IPS10) hod.
Průměr objektivu (mm) 32
Citlivost 8 .. 14 mk
Vzdálenost rozpoznání osoby (m) 1350
Rozměry (mm) 285x72x76mm
Hmotnost (kg) 0,52
Dioptrická korekce -4 ... +4 dioptrie
Zorný úhel 16.3x12.3°
Baterie 3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Provozní teploty (°C) -25 .. +50
Voděodolnost IPX7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: