Úsťová brzda D-Force Gladiator HD 308 5/8-24

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
2 990 Kč
   
Kód produktu 1972
Kategorie Doplňky zbraní
 

Úsťová brzda Gladiator® HD .308 je určena nejnáročnějším uživatelům, kteří požadují naprosto nekompromisní výkon a absolutní kontrolu nad zbraní. Je navržena pro špičkové zvládnutí zpětného rázu spalných plynů. Šestiotvorová technologie se třemi rozměrnými expanzními turbokomorami a mimořádně velkými brzdnými plochami spalných plynů působí skutečně extrémně účinně proti zpětnému rázu a poskytují uživateli dosud nevídaný komfort střelby. Brzda Gladiator® HD .308 je vybavena i trojicí laditelných horních kompenzačních otvorů, snižujících zdvih zbraně.

 Brzda Gladiator® HD .308 přináší několik zásadních výhod:

1. Geometrie brzdy směřuje maximum plynů do trojice turbokomor a tím přispívá k dokonalému zvládnutí vysokého zpětného rázu typického pro zbraně ráže .308.

2. Díky svému mohutnému a na nejvyšší míru maximalizovanému výkonu umožní téměř dokonalou kontrolu zbraně a maximální udržení na záměrné. Impuls spalných plynů je rozložen do delšího časového úseku a je tzv. měkký.

3. Nezanedbatelnou výhodou jsou horní laditelné otvory pro optimalizaci kompenzační funkce.

4. Horní kompenzační otvory lze snadno zvětšit (běžným vrtákem na ocel) při potřebě individualizace nebo zvýšení kompenzace zdvihu zbraně.

5. Brzda je nejenom vysoce výkonná, ale také na zbrani skvěle vypadá! Design není podřízen funkci, jako je tomu u mnoha jiných výrobků.

6. Brzda je vhodná pro zbraně s libovolnou délkou hlavní, ráží v ideálním rozmezí 7 - 8 mm a výkonovému okruhu .308 Winchester.

 

Parametry:

Materiál: Pevnostní ocel

Rozměry maximální: 32 x 65,5 mm 

Závit: 5/8"x24TPI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.