Úsťová brzda D-Force AK47,IPSC 7,62 M14x1LH

Neohodnoceno
 

 Kompenzátor D-FORCE Gladiator for IPSC 7, 62, M14X1L

Dostupnost Na dotaz
1 490 Kč
   
Kód produktu 1957
Kategorie Doplňky zbraní
Záruka 2 roky
 

Kompenzátor D-FORCE Gladiator for IPSC 7, 62, M14X1LH

Úsťová brzda D-Force Gladiator® for IPSC je určena zejména sportovním střelcům, kteří požadují naprosto nekompromisní výkon a absolutní kontrolu nad zbraní. Její konstrukce vychází z nejvýkonnějšího modelu Gladiator® IV, která byla přepracována pro akceptaci sportovních předpisů. Je navržena pro špičkové zvládnutí zpětného rázu spalných plynů a to vše v rozměrech, které vyhovují sportovním pravidlům. Devítiotvorová technologie se třemi rozměrnými expanzními turbokomorami a mimořádně velkými brzdnými plochami spalných plynů působí skutečně extrémně účinně proti zpětnému rázu a poskytují uživateli dosud nevídaný komfort střelby. Brzda D-Force Gladiator® for IPSC je vybavena i trojicí laditelných horních kompenzačních otvorů, snižujících zdvih zbraně. Pro nejlepší účinnost brzdy je doporučeno použít teleskopickou pažbu G3 montovanou v ose hlavně.

Přednosti brzdy D-Force Gladiator® for IPSC:

  • Umožní téměř dokonalou kontrolu zbraně při rychlých dvojvýstřelech nebo při střelbě dávkou. Zbytkový impuls je rozložen do delšího časového úseku a je tzv. měkký.
  • Horní kompenzační otvory lze snadno zvětšit (běžným vrtákem pro ocel) při potřebě individualizace nebo zvýšení kompenzace zdvihu zbraně.
  • Díky tříkomorové konstrukci podává tato brzda mohutné výkony i v rozměrech vyhovujících sportovním pravidlům.
  • Brzda je nejenom vysoce výkonná, ale také na zbrani skvěle vypadá! Design není podřízen funkci, jako je tomu u mnoha jiných výrobků.
  • Brzda je vhodná pro zbraně s libovolnou délkou hlavní a ráží v ideálním rozmezí 7 - 8 mm.

 

Parametry:

  • Materiál: Pevnostní ocel
  • Rozměry maximální: 26 x 71 mm 
  • Závit: M14x1LH (levý)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.