Úsťová brzda D-Force AR-15, M16, M4,IPSC 5,56 1/2-28

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
1 590 Kč
   
Kód produktu 1960
Kategorie Doplňky zbraní
 

Úsťová brzda D-Force Gladiator® for IPSC 556 je určena sportovním střelcům, kteří požadují naprosto nekompromisní výkon a absolutní kontrolu nad zbraní. Je navržena pro špičkové zvládnutí zpětného rázu spalných plynů a to vše v rozměrech, které vyhovují sportovním pravidlům. Devítiotvorová technologie se třemi rozměrnými expanzními turbokomorami a mimořádně velkými brzdnými plochami spalných plynů působí skutečně extrémně účinně proti zpětnému rázu a poskytují uživateli dosud nevídaný komfort střelby. Brzda Gladiator® for IPSC je vybavena i trojicí laditelných horních kompenzačních otvorů, snižujících zdvih zbraně.

 

Přednosti brzdy D-Force Gladiator® for IPSC 556:

Umožní téměř dokonalou kontrolu zbraně při rychlých dvojvýstřelech nebo při střelbě dávkou. Zbytkový impuls je rozložen do delšího časového úseku a je tzv. měkký.

Horní kompenzační otvory lze snadno zvětšit (běžným vrtákem na ocel) při potřebě individualizace nebo zvýšení kompenzace zdvihu zbraně.

Díky tříkomorové konstrukci podává tato brzda mohutné výkony i v rozměrech vyhovujících sportovním pravidlům.

Brzda je nejenom vysoce výkonná, ale také na zbrani skvěle vypadá! Design není podřízen funkci, jako je tomu u mnoha jiných výrobků.

Brzda je vhodná pro zbraně s libovolnou délkou hlavní, ráží v ideálním rozmezí 4,5 - 6 mm a výkonovému okruhu .223 Rem.

 

Parametry:

Materiál: Pevnostní ocel

Rozměry maximální: 26 x 71 mm 

Závit: 1/2"x28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: