Vortex Diamondback 8x42

Neohodnoceno
 

Kvalitně zpracovaný, vodotěsný, argonem plněný dalekohled, střechové hranoly.

Dalekohled má výbornou světelnost a je ideální na pozorování přírody v jakémkoli počasí a díky kvalitní optice jej lze velmi dobře použít i v horších světelných podmínkách např. za soumraku. Je vhodný na myslivost, ornitologii a pro běžné pozorování přírody a okolí. Lze jej používat i ve špatném počasí např. v dešti a v mrazu.

Balení obsahuje pouzdro a popruh na dalekohled.

Dostupnost Vyprodáno
5 510 Kč
   
Kód produktu 4565
Značka Vortex
Kategorie Binokuláry
Záruka 2 roky
 

Diamondback 8x42 je velmi kvalitně zpracovaný, vodotěsný, argonem plněný dalekohled se střechovými hranoly, zvětšením 8x, průměrem objektivu 42 mm a zorným polem 140 m na 1000 m. Dalekohled má výbornou světelnost a je ideální na pozorování přírody v jakémkoli počasí a díky kvalitní optice jej lze velmi dobře použít i v horších světelných podmínkách např. za soumraku.

Je vhodný na myslivost, ornitologii a pro běžné pozorování přírody a okolí. Lze jej používat i ve špatném počasí např. v dešti a v mrazu. Dalekohledem je možné pozorovat i bližší objekty. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 1,4 m.

Optická soustava obsahuje vícečlenné okuláry a objektivy z kvalitního optického skla s nižší disperzí a velkou propustností světla. Střechové hranoly jsou vyrobeny z kvalitního optického skla BaK4. Střecha hranolů je opatřena speciální reflexní vrstvou pro zvýšení světelnosti. Hranoly mají fázové vrstvy, které zvyšují kontrast a ostrost obrazu a zlepšují pozorovací komfort (při delším pozorování nejsou oči unavené).

Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexní vrstvou Vortex - FMC (Fully Multi Coating). Tyto vrstvy zlepšují schopnost přenosu světla a tím zvyšují skutečnou světelnost dalekohledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.